Mikropigmenteerimise protseduuri eelne konsultatsioon: Kliendi teavitamine protseduuri üksikasjade kohta sealhulgas vastunäidustustest, protseduuriks ettevalmistamisest ja protseduuri järgsest hooldusest.

Spetsialist teostab allergia proovi pigmendile allergilise reageerimise ärahoidmiseks, kannab kliendi nahale eskiisi püsimeigi optimaalse kuju ja vormi määramiseks. 5.00 - 35.00 €

Teenuse hind koos korrigereemisega.

Areoola täielik taastamine – üks loomingulisemaid püsimeigi tehnikaid. Tulemuseks saame kliendi rinnanibu ja areoola sarnase püsimeigi. Töö teostaja saab olla vaid kogenud spetsialist kõrgetasemeliste seadmetega.

Rinnanibu ja areoola täielik taastamine. 370,00 

Kahe rinnanibu ja areoola täielik taastamine. 310,00 - 570,00

Areoola ja rinnanibu osaline taastamine. 350,00

Kahe rinnanibu ja areoola täielik taastamine. 350,00 - 570,00

Operatsioonjärgsete armide varjamine- eriti keeruline ja kreatiivne töö. Arme on väga mitmesuguseid ja nende varjamine on pikk ja püsivust nõudev tegevus. Tulemus sõltub suurel määral armide kujust ja suurusest ning värvist. Tavaliselt kulub kaks kolm kuuajaliste vahedega protseduuri.

Armide varjamine. 220,00 -340,00

Kordusprotseduur kuu aja pärast. 70,00 - 150,00

Areoola värvi intensiivistamine-liig heleda, asümmeetrilise areoola kontuuride ja värvi korrigeerimine aitab lahendada probleemi.

Areoola värvi intensiivistamine. 100,00 - 170,00

Kordusprotseduur kuu aja pärast. 70,00 - 150,00

Armide ja vitiliigo (valgete laikude) varjamine

Protseduurid naistele:

Traumade ja operatsioonide järgsete armide varjamine-need armid on alati olnud naistele suureks varjamist vajavaks probleemiks. Nüüd on abi olemas. Näonaha täieliku pinguldamise järel ei pea te kandma lahtiselt lehvivaid soenguid. Kõrvade lähiümbruses ja pea karvkatte piirjoonel olevad armid saab täielikult varjata.Põletus- või trauma armid-saab varjata ja muuta vähem silmatorkavateks.Valged laigud - kes on väsinud tooniva kreemi kasutamisest hindab kõrgelt püsimeigi võimalusi.

Armide ja laikude varjaminepindalaga 5x5 cm.